Termo spauda – tai toks spaudos būdas, kai vaizdas, veikiant aukšta temperatūra, preso pagalba yra perkeliamas ant medžiagos. Termo spauda leidžia greitai ir nesudėtingai sukurti išskirtinio dizaino gaminius. Termo spauda yra, ko gero, populiariausias metodas, naudojamas dekoruoti audinius.

Yra keletas termo spaudos būdų, tačiau dažniausiai vaizdui ar dizainui perkelti ant medžiagos naudojama termo plėvelė. Termo plėvelė gali būti įvairių spalvų, jos pagalba galima perkelti ant medžiagos net ir smulkias detales. Kompiuteriu sumaketuotas vaizdas yra išpjaustomas iš termo plėvelės, tada uždedamas ant medžiagos ir prispaudžiamas karštu presu. Tokiu būdu plėvelė tvirtai prilimpa prie medžiagos. Kokybiškai perkelta termo spauda yra atspari išoriniam poveikiui, nenusiplauna ir nenusilupa.

Termo spauda tinka beveik visiems karščiui atspariems medžiaginiams gaminiams: marškinėliams, striukėms, uniformoms, darbo ir sporto rūbams, kepurėms, rankinėms ir kuprinėms iš medžiagos. Termo spaudos pagalba kasdienius drabužius ar daiktus galima lengvai paversti išskirtinio dizaino vienetiniais gaminiais.

Parašykite mums!

Termo spauda Vilniuje: vilnius@cups.lt

Termo spauda Kaune: kaunas@cups.lt

Termo spauda Klaipėdoje: klaipeda@cups.lt

Termo spauda Šiauliuose: shop@cups.lt

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias