Profesionalūs mūsų dizaineriai yra pasiruošę panaudoti ilgametę savo darbo patirtį Jūsų išskirtinio dizaino sukūrimui. Jie nestokoja kūrybingumo bei energijos, tad kiekvienas kuriamas projektas yra išskirtinis ir įdomus.

Esame pasirengę išspręsti net ir sudėtingiausias užduotis – nuo paprasčiausio maketavimo iki individualaus dizaino sukūrimo bei kompleksinių projektų. Mes ne tik apdorojame grafinius atvaizdus ar objektus, bet kiekvieną kartą stengiamės sukurti unikalų projektą, paremtą kliento pasirinkta kryptimi ir stilistika.

Mes siūlome šias paslaugas:

Grafikos ir tekstų maketavimas – sumaketuosime ir paruošime gamybai Jūsų projektą.

Lipdukų ir etikečių dizainas bei gamyba – lipdukai ir etiketės ne tik suteikia informaciją apie produktą, bet ir atspindi gamintojo įvaizdį bei jo individualumą, todėl svarbu, kad jų dizainas būtų apgalvotas ir patrauklus.

Vizitinių kortelių dizainas ir gamyba – vizitinė kortelė yra ne tik informacijos objektas, kartu ji prisideda prie jos savininko įvaizdžio kūrimo, pabrėžia pareigas ar profesiją. Sukursime ir pagaminsime solidaus dizaino vizitines korteles.

Skrajučių dizainas ir gamyba – skrajutės išlieka populiaria reklamos ir informacijos sklaidos priemone, todėl itin svarbus jų vizualinis patrauklumas. Siekiame, kad mūsų sukurtas skrajučių dizainas būtų įsimintinas ir patrauklus.

Diplomų, sertifikatų dizainas ir gamyba – šie apdovanojimai liudija asmens pasiekimus ir nuopelnus, jais norisi didžiuotis, todėl jų dizainas yra itin svarbus. Kurdami solidų diplomų ar sertifikatų dizainą, remiamės kliento vizija ir pasirinkta stilistika.

Tentų dizainas ir gamyba – tentai naudojami kaip informacijos ir reklamos sklaidos priemonė, tad siekiame, kad jų dizainas patrauktų akį.

Individualių apdovanojimų dizainas ir gamyba – projektuojame ir iš įvairių medžiagų kuriame išskirtinius individualaus dizaino apdovanojimus, skirtus sportui, verslui, asmeninėms šventėms ir kt.

Prašykite mums!

Dizaino paslaugos Vilniuje: vilnius@cups.lt

Dizaino paslaugos Kaune: kaunas@cups.lt

Dizaino paslaugos Klaipėdoje: klaipeda@cups.lt

Dizaino paslaugos Šiauliuose: shop@cups.lt

Atlikti darbai

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias