Graviravimas lazeriu

Graviravimas lazeriu – tai itin tikslus užrašo ar atvaizdo perkėlimas ant įvairių paviršių: metalo, akrilo, plastiko, stiklo, medžio, akmens, odos, popieriaus. Šis graviravimo metodas leidžia pasiekti labai aukštą graviruojamo atvaizdo tikslumo lygį, kurio pasiekti kitais metodais yra neįmanoma. Kadangi lazerio spindulys įkaitina tik nedidelę graviruojamo objekto vietą, todėl lazeriu graviruoti gaminiai nesideformuoja ir nekeičia spalvos. Lazeriu išgraviruoti atvaizdai taip pat yra ilgaamžiai – neblunka ir nenusitrina.

Metalo graviravimas

Graviruojant metalą lazeriu, išdeginamas viršutinis dažytų ar chromuotų objektų paviršius. Taip išgaunamas kontrastingas atvaizdas. Atvaizdo spalva priklauso nuo po graviruojamo objekto dangos storio ir po ja esančio metalo spalvos. Jei metalas neturi dangos, kontrastingą atvaizdą galima išgraviruoti naudojant specialias oksiduojančias medžiagas.

Organinio stiklo graviravimas

Organinis stiklas – tai tvirtas ir plastiškas polimeras, kuriam galima suteikti bet kokią formą. Išskirtinės skaidraus organinio stiklo fizikinės savybės leidžia dar labiau pabrėžti išgraviruoto atvaizdo kontrastą naudojant šoninį apšvietimą. Įmontavus šviesos šaltinį į organinio stiklo laikiklį, šviesa atsispindi nuo gaminio kraštinių ir vienodai pasiskirsto po visą paviršių. Išgraviruota vieta iškraipo šviesos spindulius, todėl atrodo, kad šviečia pats išgraviruotas atvaizdas.

Stiklo graviravimas

Lazeriu galima išgraviruoti įvairius stiklo gaminius: įvairius stiklinius apdovanojimus, taures, bokalus, butelius, veidrodžius. Taip pat galima graviruoti ir gaminius, turinčius stiklo emalį.

Medžio graviravimas

Graviruojant gaminius iš medžio, lazerio spindulys išdegina reljefinį atvaizdą ant medžio paviršiaus. Išdeginto atvaizdo spalva priklauso nuo medienos rūšies ir tankio. Graviruojant medį galima išgauti nuo tamsiai rudų iki šviesiai geltonų atspalvių. Graviruoti galima ir lakuotą medieną. Dažniausiai graviruojamas medžio masyvas, fanera, MDF plokštės.

Plastiko graviravimas

Plastikas itin tinka graviravimui lazeriu, todėl tai yra viena dažniausiai graviravimui naudojamų medžiagų. Graviruoti lazeriu galima įvairiausius plastikinius gaminius – pakabukus, tušinukus, plastikines lenteles ir kt. Savo klientams siūlome įvairių spalvų dvisluoksnį plastiką Rowmark, iš kurio galima pagaminti įvairius reklaminius, informacinius ar suvenyrinius gaminius – ženkliukus, informacines lenteles, numeruotus žetonus, pakabukus ir kt.

Popieriaus graviravimas

Lazeriu galima graviruoti ir įvairų popierių ar kartoną. Individualaus dizaino graviruotas atvirukas ar graviruota popierinė dovanos dėžutė suteikia išskirtinumo ir atrodo nekasdieniškai.

Odos graviravimas

Graviruojant lazeriu kasdien naudojamiems odos gaminiams galima suteikti išskirtinumo. Graviruoti galima įvairaus storio ir spalvos tiek natūralią, tiek dirbtinę odą. Odos graviravimas puikiai papildo odos prabangą bei pabrėžia gaminio individualumą. Dažniausiai graviruojami odos gaminiai: piniginės, diržai, darbo knygos, mobilių telefonų ir akinių dėklai, batai ir kt.

Parašykite mums!

Graviravimas lazeriu Vilniuje: vilnius@cups.lt

Graviravimas lazeriu Kaune: kaunas@cups.lt

Graviravimas lazeriu Klaipėdoje: klaipeda@cups.lt

Graviravimas lazeriu Šiauliuose: shop@cups.lt

Kaip vyksta procesas?

Atlikti darbai

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias