Apmokėjimo būdai

Internetinėje parduotuvėje Cups.lt už prekes galite atsiskaityti Jums priimtiniausiu būdu:

   I. Grynaisiais pinigais

Užsisakant prekes su pristatymu į mūsų prekybos salonus, Jūsų namus ar darbovietę, galite už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakant prekes į namus ar darbovietę būtina turėti tikslią pinigų sumą, reikalingą atsiskaityti kurjeriui už prekes. Dėmesio! Šiuo metu kurjeriui galima atsiskaityti tik banko kortele.

   II. Banko pavedimu

Užsisakant prekes su pristatymu į mūsų prekybos salonus, namus ar darbovietę, galite iš anksto apmokėti už prekes. Mokant išankstiniu banko pavedimu, būtinai mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį  (užbaigę užsakymą, jo numerį gausite elektroniniu paštu).

Banko sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB Taurės
A/S: LT397290099017973741
Bankas: AS Citadele banka
Įmonės kodas: 302587332

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

   III. Elektronine bankininkyste

Užsisakant prekes su pristatymu į mūsų prekybos salonus, namus ar darbovietę, galite saugiai iš karto apmokėti už prekes, pasinaudodami elektroninėmis bankininkystės sistemomis (Bank-Link). Jums tereikia pasirinkti apmokėjimo būdą „Elektroninė bankininkystė“, išsirinkti savo banką, prisijungti prie savo elektroninės banko sistemos ir apmokėti automatiškai suformuotą mokėjimo formą. Pinigai įskaitomi į sąskaitą per kelias minutes bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Tokiu būdu apmokėti užsakymai įvykdomi greičiau.

   IV. Mokėjimo kortelėmis

Užsisakant prekes internetu, galite patogiai atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Atsiskaityti galima debetinėmis ir kreditinėmis, privačiomis ir įmonių mokėjimo kortelėmis.

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias