Plačiaformatė spauda – tai toks spaudos būdas, kai norimas grafinis vaizdas perkeliamas ant didelio formato medžiagos. Tam naudojami specialūs plačiaformačiai spausdintuvai ir ploteriai. Plačiaformatė spauda dėl nedidelės kainos ir didelio medžiagų pasirinkimo yra itin populiari. Profesionaliai pagaminti plačiaformatės spaudos gaminiai – turbūt geriausias pasirinkimas reklamai. Spalvingi ir didelio formato reklaminiai gaminiai puikiai atkreipia potencialių klientų dėmesį.

Plačiaformatė spauda gali būti skirstoma į dvi rūšis – skirtą vidaus patalpoms ir skirtą lauko reklamai. Vidaus reklamai skirta plačiaformatė spauda visada yra aukštos rezoliucijos, nes į reklaminį spaudos gaminį žiūrima iš mažesnio atstumo. Sėkmingai reklaminei kampanijai yra svarbus vizualinis patrauklumas – ryškumas, spalvų gausa bei vaizduojamo objekto tikslumas. Plačiaformatė spauda suteikia visus šiuos privalumus.

Vidaus patalpoms skirta plačiaformatė spauda gali būti panaudojama įvairiausiems reklaminiams gaminiams: įmonių biurų apipavidalinimui, vitrinoms, prekybos salėms, parodų stendams, plakatams, afišoms, lipdukams ir kt. Plačiaformatė spauda gali būti panaudojama ne tik reklamai, bet leidžia sukurti išskirtinį patalpų interjerą. Pavyzdžiui, išskirtiniai fototapetai ar įtempiamos lubos su norimu atvaizdu, o ant skaidrios plėvelės atspausdinti vaizdai, naudojant šviesos šaltinį, leidžia sukurti vitražo efektą. Plačiaformatė spauda ant natūralios drobės imituoja dažais tapytą paveikslą.

Lauko reklamai skirta plačiaformatė spauda yra nepakeičiama dėl itin didelio formato. Plačiaformatės spaudos gaminiai panaudojami dekoruojant reklaminius stendus, parduotuvių vitrinas, pastatų fasadus, transporto priemones. Lauko reklamai skirti plačiaformatės spaudos gaminiai yra spausdinami ant aplinkos poveikiui atsparių medžiagų.

Plačiaformatei spaudai gali būti naudojamos šios medžiagos:

  • popierius,
  • drobė,
  • lipni PVC plėvelė,
  • vėliavinis audinys,
  • tentas,
  • PVC tinklelis.

Parašykite mums!

Plačiaformatė spauda Vilniuje: vilnius@cups.lt

Plačiaformatė spauda Kaune: kaunas@cups.lt

Plačiaformatė spauda Klaipėdoje: klaipeda@cups.lt

Plačiaformatė spauda Šiauliuose: shop@cups.lt

Kaip vyksta procesas?

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias