UAB Taurės komanda yra įsitikinusi, kad pasiekimų pripažinimas ir įvertinimas yra viena iš svarbiausių asmenybės motyvacijos dalių, skatinanti poreikį judėti į priekį, įveikti sunkumus, tobulėti ir siekti dar aukštesnių rezultatų. Būti dalimi pergalės – svarbiausias UAB Taurės tikslas, todėl kasdienis mūsų darbas, rūpestis ir aistra, kurią puoselėjame nuo 2011 metų, ir yra apdovanojimų kūrimas, gamyba bei prekyba.

Įvairūs apdovanojimai tampa vis populiaresni ir retas renginys vyksta be jų įteikimo. Prizai svarbūs ne tik sporte, bet ir moksle, versle, asmeninėse šventėse. Kartais užtenka dalyvio diplomo ar padėkos, kartais prireikia kelių šimtų medalių ar taurių komplektų. Mums svarbus kiekvienas renginys – ar tai būtų kiemo draugų varžytuvės, ar profesionalaus sporto varžybos, ar tarptautiniai konkursai. Mes siekiame, kad kiekviena apdovanojimo ceremonija būtų aukščiausio lygio, o įteiktas prizas apdovanotam asmeniui primintų apie jo pasiekimų svarbą sporte, hobyje ar profesinėje veikloje.

PATIKIMUMAS

Mūsų darbe svarbus lojalumas, kokybė ir prieinamumas, todėl per dešimt veiklos metų UAB Taurės užsitarnavo klientų rekomendacijas kaip patikimas gamybos partneris bei sportinių ir kitokių apdovanojimų tiekėjas.

PRIEINAMUMAS

Ko gero didžiausias Lietuvoje apdovanojimų sandėlis užtikrina reikiamą prekių kiekį net ir didžiausiam projektui. Savo klientams siūlome platų taurių, medalių, statulėlių, diplomų asortimentą. Taip pat elegantiško stiliaus ir išskirtinio dizaino suvenyrus iš stiklo, medžio ar plastiko.

IŠSKIRTINUMAS

Galimybė susikurti individualaus dizaino apdovanojimus išskiria mus iš kitų rinkos dalyvių. UAB Taurės gamybos padalinyje nuolat įgyvendiname naujas idėjas, kurias sukuria profesionalūs mūsų dizaineriai. Kiekvienas sumanymas tobulinamas, kol atitinka net išrankiausio pirkėjo reikalavimus, o naudojama profesionali įranga leidžia įvykdyti net ir sudėtingiausią užsakymą greitai ir kokybiškai.

Gamybos padalinys taip pat teikia skaitmeninės ir UV spaudos, pjovimo ir graviravimo lazeriu paslaugas.

UAB Taurės – tai vieta, kur kiekvienas kolektyvo narys gali tobulinti jau turimus ir gauti naujus profesinius įgūdžius bei patirti atliekamo darbo malonumą. Malonumą teikia ir žinojimas, kad esame kažko reikšmingo dalis – renginių nuotraukos mums primena, kad prisidėjome prie savo draugų, klientų ir partnerių laimėjimų istorijos kūrimo.

Džiaugsmingas pasiekimų akimirkas ir pakilią laimėjimo nuotaiką norisi išlaikyti atmintyje kuo ilgiau, todėl mes sakome – laimėjimas trunka akimirką, o apdovanojimas išlieka amžiams!

Kontaktai

Galite skambinti 24/7 numeriu +37060768149

Pirkinių krepšelis
0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias